My secret diary

29.5. o9 • Kuk! Hádej,kdo píše?!

29. května 2009 v 18:43 | Mis[S].M*
Čauky!
Tak se zase ozývám!Dneska fajnovej den...Na výzo dostanu pochvalu řiditele,jsem z toho teda celá hotováá :D:D:D!Vtip!Mno a je to proto,ptže jsem včera byli na Poháru Rozhlasu a byly jsme s holkama za naší školu 3. A já tam ještě k tomu byla nalegálně :D!Bylo to jenom pro 8. a 9. třída,mno a já jsem v 7.!Jinak byly to závody na houby!Byla jsem 1. na 6om,2. na dálku a s holkama jsme byly 3. na štafetu.Byla jsem tam asi ze všech nejmladší :D...
Okáá,tak se mějte a já se zase ozvu!Jinak na fótó jsem jááá :D!
Pááá!

llbackll

18.5. o9 • ,,Jóga" xD

18. května 2009 v 13:52 | Mis[S].M*
Čááu! Jak se vede?!U mě to je zatim ještě v pohodě.Uvidim,co trénink.Jináč dneska jsme měli ve škole náhradní rozvrh,protože jsou maturity.Jako nebylo to o nic moc lepší než normálně,ale i když...Jo,trochu jo!Psali jsme z matiky a nejspíš mi to vyšlo,tak doufám,že nedostanu zase další čtverec =D.Pak ještě byla frájina a zemák a jako nejvíc bižule :D:D!Dvě hodiny...ale mi tam teď máme nějakou praktikantku a já nevim,co to dělá s náma za průzkum,ale je z pedáku a pstě nějkej ten průzkum dělá.Mno tak jsme šli někam do tělocvičny a tam jsme cvičili ,,jógu" :D:D:D:D!Pane bože :D:D...jako nejvíc výtlemy,takový úchylný cviky!Už nikdy:D!Mno za chvíli jedu na trenal,tak doufám,že mě trenér zas nezabije...njnj!
Tak páčko!
llbackll

17.5. o9 • Rekonstrukce

17. května 2009 v 9:15 | Mis[S].M*
Ahóóój! Jak se máte?!Já teďkon dodělala poslední chybějcí rozcestník,ale protože jsem nevěděla,co tam dát,tak to vypadá divně.Jinak jsem taky vylepšila ostatní věci jako třeba ,,Be Affs" etc...Jinak dneska nevim,co budu dělat,ale nejspíš spát po tom včerejšku.Ani nevim,kde jsou rodiče a segra!Jsem se vzbudila v 8:00 a oni už tu nebyli.Fjúúú,divnýýý...Tak si ještě ten kousek víkendu užijte a já jdu zas opravovat blog.
Pááá!
llbackll

16.5. o9 • Zááávody *-*

16. května 2009 v 20:55 | Mis[S].M*
Čáááu! Tak dneska jsme měli ty KPJ v Táboře.Řeknu vám to takhle,bylo to upne debilní hlavně kvůli počasí!Jinak by to šlo,ale to počasí to totálně pojebalo.Lilo jak z konve a jestě jsme měli pojebanýho startéra,kterej nás tam nechal na startu v pozoru tvrdnout asi 20 vteřin,kokot!Jinak jsme byyli 2. na 4x6om,to se nám povedlo měli jsme čas něco kolem 32,o4.Pak 6om to byl děs,ptže lilo nejvíc...dráha plná louží,byli jsme tam jak v rybníku.Ten čas vám ani psát nebudu a pak 2oo překážek,to jsem šla poprvý a byla jsem 4. Okááá...Tak to je vše.Zejtra budu doma a budu spááát!
Tak páčko!
llbackll

13.5. o9 • Hééélium xD

13. května 2009 v 19:21 | Mis[S].M*
Čáááu ! Jak se máte?!Já docela dost unaveně!Dneska jsme zase měli odpoledku do půl čtvrtý.Omg...fuck.gif image by Salisko A pak jsme měli trenal.Ty závody v sobotu budou v Táboře a odjíždíme někdy brzo ráno upsidedown.gif image by totaly_linn.Půjdu asi 6om a 2oom překážek.Se na tom zabiju !I když na trenalu tj dobrý...Jo a jináč dneska na námku bylo něco s ODS a rozdávali tam balónky s heliem tongue-4.gif image by Salisko.A Maky a Martinka jeden na trenal přinesly.Jako upne mazec,funguje to a všechny jsme mluvily jak upný čuryni šmoulové laugh-2.gif image by Salisko!!!Lóóól!Tak končim,jdu něco přidat !
Mějte se!
llbackll

12.5. o9 • Tak se hlásííím ^^

12. května 2009 v 20:13 | Mis[S].M*
Čáu!Tak se zase po dvou dnech hlásim.Já vím,že to u mě neni moc zvykem,abych za dva dny nepřidala ani jeden článek,ale v neděli ani v pondělí jsem fakt nemohla.V neděli jsme měli KPDčka v Jihlavě a v pondělí jsem se domů vrátila až po půl sedmí... Jinak hodně z vás mi psalo ať napíšu ,jak jsme dopadli.Ptže to byli KPD [Krajský Přřebor Družstev],tak jsm soutěžili jako družtva na body.Já vám to tady nebudu vystvětlovat,jak se boduje atd. ptže pochybuju,že vás to zajímá,ale je to pstě jednoduše podle pořadí v jednotlivých disciplínách.Mno skončili jsme celkově 3. a jinak já šla 6om,15om a štafetu 4x6om.Udělala jsem si dva osobáky [6om- 8,47 a 15om- 2o,84].Byly to super závody a super den!A včera obyčejně škola a pak trenal...Závody máme zase v sobotu,ale tentokrát KDJ [Krajský Přebor Jednotlivců].Tak tu zas v sobotu asi nebudu...Tak ok...Tj konec,dneska bez pixelek,ptže jsem to trochu víc protáhla.
Pááá!
llbackll

6.5. o9 • Pyth...Py...Co?!

6. května 2009 v 17:47 | Mis[S].M*
Čauky 43447.gif image by Salisko! Jak se vede?!Já v pohodě ,akorát zejtra už asi budu muset do školy...Mno dneska jsem tam taky byla,ale ne tak úplně haha.gif image by Salisko.Šla jsem jenom na Pythagoriadu a asi jsem to upne podělala Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket,ale je mi to upne jedno laugh-2.gif image by Salisko.Jinak od soboty večer a asi celou neděli tu nebudu superman.V sobotu asi kolem sedmí k nám přijede Maky a bude u nás spát ,ptže by se neměla jak z Prechatic dostat do Budějc tak brzo ráno.Mno a důvod je ten,že v neděli odjíždíme do Jihlavy na závody .Docela se těšim i když to podle mě nebude nic moc po tý nemoci 221.gif picture by Enidta.Tak jo lidííí...Loučim se!Ale ještě neodcházim!Jdu přidat pár článků.
Ták pááá 03.gif image by Salisko!

.....................Hlasujte pro Mis[S].M*- TADY - TADY...................

llbackll

4.5. o9 • ,,Vylepšuju" blog *-*

4. května 2009 v 14:15 | Mis[S].M*
Čauíííééé ! Tak jak bylo ve škole?!Nj...já nebyla,včera večer jsem měla zase 38.7,takže to je v prde*i .A jak se tady všemožně nudim ,tak se snažim trochu upravit a vylepšit blog tongue-4.gif image by Salisko.Tak třeba jsem udělala nový rozcestníky ,ješt mi chybí ,,4u" a ,,Fun",ale to za chvíli půjdu dodělat.A potom taky tu cedulku ,,Please,copy only with source..." loving.gif image by Salisko,myslim že je v pohodě,ne zrovna nejkrásnější,ale mě to stačí .Tak se koukněte a dyžtak,plz komenty,názory a kritiku laugh-2.gif image by Salisko.Tak dík!Já Se loučim...
Páááčko !

.....................Hlasujte pro Mis[S].M*- TADY - TADY...................

llbackll

3.5. o9 • Sestřenky♥

3. května 2009 v 16:58 | Mis[S].M*
Čáááu! Jak se vedééé?!Já se máám fajn i když jsem furt trochu nemocná.Zejtra asi nepudu do školy a ani na ty závody...Chjooo!Jako do školy to jsem ráda,že nejdu,ale na ty závody...to mě se*e nejvíc!Jinak sestřenky před chvílí odjely.Včera jsme se s nima a segrou koukaly na Hory mají oči 2 (jedničku jsme viděly už dřív,když jsme byli my u nich),jako řeknu vám,že to je nejnechutnější horor,co jsem kdy viděla a to jsem jich neviděla málo!Fuj!Ale je to dobrý!Jsou tam lekací scény :D:D.A pak jsme taky shlídly Scary Movie 1,to už jsem viděla po druhý.Ale nejlepší z nich je stejně trojka.Tak jo...Loučim se!
Páčko!

.....................Hlasujte pro Mis[S].M* - TADY - TADY - TADY...................

llbackll

2.5. o9 • Dá se za den přidat 75 článků?!

2. května 2009 v 9:42 | Mis[S].M*
Čáááu ! Jak se máte?!Jako já upne v prde*i !Mám nějakou virózu a sestřenky sem kvůli tomu nejedou !A ještě k tomu v pondělí jsou závody,na který pro jistotu taky nejdu!Jako nasr*t,fakt !616!!Jinak včera večer jsem tu byla poměrně dlouho a normálně jsem za ten den přidala 75 článků thPiNKHOT-1.gif image by Salisko!Dobrý,ne?!A bylo tu nějak ke 12o lidí!Což je pro mě rekord .Já vim,že někomu se to zdá málo,ale mě nééé superman!Teď jdu dělat jeden dezz na objednávku,ale nějak mi docházej nápady thblinkinglightbulb.gif image by Salisko...Mno,ale snad to nějak zvládnu!Tak se (s)mějte !
Páček Shledáček ! (by Flenders :D)
llbackll

1.5. o9 • Nemóóócná >_<

1. května 2009 v 10:30 | Mis[S].M*
Čau ! Do prd*le už!Mám nějakou virózu,doufám,že to do zítřka přejde !Mají přiject sestřenky.Fkt jako tohle už je na srač*y 03.gif image by Salisko!My se s nima vidíme tak jednou za tři měsíce a teď tohle!Prosím,držte mi pěsti,ať je ta nemoc do zítřka pryč tongue-4.gif image by Salisko!A ještě k tomu teď je v květnu miliarda závodů!Takže kdybych měla nějakou chřipku nebo tak,tak by mě to pěkně oslabilo :ham a já bych pak nic nezaběhla!Omg !Tak jo,je ráno,tkže nemám co psát.Ale všichni už odevzdali do Mini Gfaphix Challenge 01.gif image by Salisko,takže za chvíli se tu objeví vyhodnocení i když teda ještě váhám mezi druhým a třetím místem 11rx8k6.gif image by Lowinka.Mno ale nechte se překvapit!Okááá!
Páček Shledáček pixel! (by Flenders :D)

llbackll

3o.4. o9 • Bouřka o_O

30. dubna 2009 v 18:46 | Mis[S].M*
Čauky! Tak jak se dneska máte?!Já docela fajn,akorát jsem celej den ve škole usínala,všechno mě bolí,asi mám prasečí chřipku.Dneska celá naše škola končila v půl druhý.Sice ani nevim proč,ale komu je co dotoho...Hlavně,že nám odpadla jedna hodina!Žjůůů...Před chvílí tu začla šílená bouřka!A leje jako z konve...Jako počasí na nic.Jinak zítra nebo pozítří (asi spíš pozítří) k nám přijedou sestřenky,takže asi nic moc nebudu přidávat!Potom to sem napíšu jako samostatnej článek,aby si to přečetli VŠICHNI.Tak to by mohlo k mýmu vyjádření stačit...Jo a dneska bez pixelek,ptže musím pustit segru!
Páček shledáček! (by Flenders :D)
llbackll

29.4. o9 • Trojec z matiky >_< aneb Aničko přečti si to!

29. dubna 2009 v 17:11 | Mis[S].M*
Ahóóój pixel! Jak se vedééé?!Jako já dneska chytla trojku z matiky z tý čtvrtletky fuck.gif image by Saliskofuck.gif image by Saliskofuck.gif image by Salisko,jak jsem vám tady pasala,že jsem jí upne zkazila!Mno...i když,jsem za to ráda,čekala jsem,že dostanu čtverec http://emo-hannah.blog.cz/!A pak taky z ájiny dvojka, dobrý.Jinak trenal jsme s Maky ošidily laugh-1.gif image by Salisko,ptže trenér je s ostatníma na sousku a dneska je nějak hnusně pixel a chce se mi furt spát.Jako já bych i přesto šla,ale Maky mi volala,že nejede,že už by stejně nestihla bus .Tak trénink dneska nebyl!Ale vůbec mi to nevadí,řeknu vám !To Anička se mě furt snaží předehnat s počtem článků a návštěvností haha.gif image by Salisko.S článkama se jí to už díky kopírování kusovek povedlo,co Ani tongue-4.gif image by Salisko?!Jinak abyste všichni věděli,nejde mi o počet článků,o návštěvnost nebo tak no.gif image by Salisko.Ale o to,aby lidi na tenhle blog chodili rádi a ne kvůli tomu !616!,že jsou SBčka atd.O tohle mi jde !Toto je i pro Anču .Tak já se loučím...
Páček shledáček ! (by Flenders :D)
llbackll

27.4. o9 • Katastrofa >_<

27. dubna 2009 v 20:00 | Mis[S].M*
Čauky !Tak jak se máte?!Já bych se měla dobře,nebejt školy 03.gif image by Salisko...Dneska katastrofa!První hodinu jsme měli mít matiku a psát čtvrtletku .Mno já jela schválně o bus dřív,abych to stihla a napsali si tahák .Jenže stejně jsem přijela pozdě!!!!!!!OMG!Já jsem upne mimo blítla do třídy v botech ani jsem se nepřezula,učitelka mi dala papír a zadání a prej ať píšu no.gif image by Salisko!OMG,OMG!Jsem byla upne rozlítaná!Mno nic no...Pak jsme se fotili...venku...Děsnej vítr !616!!Takže všichni takový háro na hedce!Ještě proti sluníčku,to budou xichty http://emo-hannah.blog.cz/!To chci vidět!Pak vám to sem dám biggrin-2.gif image by Enidta!Tak...
Pááá !
llbackll

25.4. o9 • Ohodnotila jsem už 115 blogů *-*

25. dubna 2009 v 11:19 | Mis[S].M*
Čauky :ham!Ják jé?!Tadyk dobrý !Normálně.slyšíte dobře!Ohodnotila jsem už 115 blogů !Jako je to docela makačka a nemyslete si,že mě to baví .Počítala jsem to 2x a u obojího mi vyšlo115!Ale v rubrice ,,Hodnocení blogů" je jenom 107 komentů .A to je proto,ptže jsem před tím měla ještě jednu rubriku s hodnocením ,ale ta byla ošklivá,tak jsem udělala novou .To jenom abych to uvedla na pravou míru .Jináč dneska jsem doma jenom já a táta .Mamka má denní a segra je už od minulýho pátka na sousku v Itálii v Melagu .Vrátí se v neděli,zejtra.Zase mě bude mít kdo vyhánět z compu.Tak já jdu...
Zatííím !
llbackll

23.4. o9 • Kinóóó!

23. dubna 2009 v 18:55 | Mis[S].M*
Ahoj !Dneska supr den.Místo školy kvůli přijímačkám jsme byli v kiněna Zlatým kompasu.Nevim,byla to taková fantasmagorie laugh-1.gif image by Saliskolaugh-1.gif image by Saliskolaugh-1.gif image by Salisko...A ještě k tomu to mělo otevřenej konec !616!.Ale co,po kině jsme šly s Jenny k nám,abychom udělaly projekt na ájinu .Je takovej divnej...Dělaly jsme to na compu.Je to do nějaký kokotský soutěže z časáku R&R thawake-1.gif image by Salisko!Minulej rok to nebylo povinný,ale tenhle nám to dala a že prej už to musíme udělat všichni no.gif image by Salisko.Jsme to odflákly.Tak co,nemůže si stěžovat.Udělaly jsme to...udělaly 11rx8k6.gif image by Lowinka!Takže okééé!Jinak zas jsem ohodnotila pár blogů už to je něco kolem stovky gasp.gif image by Salisko.OMG!Už tohó néchté,nébáví mě tó !A to jich tam ještě mám...Tk jo ...
Pááá!
llbackll

22.4. o9 • Ufff!

22. dubna 2009 v 20:52 | Mis[S].M*
Čaukýýý !Jak je?!Dneska pohoda den tongue-4.gif image by Salisko.U nás ve škole byly a ještě zejtra budou zkoušky .Dneska jsme my,jako nižší stupeň gymplu,měli jenom pět hodini když minulej rok bylo na přijímačky volno .Vyšší stupeň šel do CineStaru na Anglické Jahody .Zejtra to bude naopak my jdeme do kina,ani neim na co a oni se b udou učit .Jinak jsem byla na trenalu s Maky ♥♥!Supr.Trenér odjíždí s ostatníma zejtra na sousko.Takže mi napsal trenaly,mno 01.gif image by Salisko...To to budem s Maky flákat.Nj...Teď jsem ohodnotila šest blogů .Ono se to nezdá,ale je to docela záhul!Ještě jich mám pět gasp.gif image by Salisko.Ale to dneska už asi dělat nebudu .
Tak páááčko !
llbackll

21.4. o9 • Níííc *-*

21. dubna 2009 v 17:26 | Mis[S].M*
Čauky laugh-2.gif image by Salisko!Jak se máte?!Já fajn ...akorát jsem trochu mimo http://emo-hannah.blog.cz/.Omg!Tj jedno.Dneska vph den.Psali jsme z bižule a z ájiny jsem dostala 2,2,4 .Ale ta 4 se prej nepočítá.Teda napsala si to tužkou a prej že si to budeme moct opravit...Oké,já neim,co psát.Jo a dole je fotka ,trochu jsem si včera hrála.Jsem si nakreslila na obličej hvězdičky tužkou na oči laugh-2.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Salisko,nj blázen.Je na tom napsáno e-Mary,ptže jsem tak na líbku yes.gif image by Salisko.Tk jo,zkritizujte to.
Pááá!

2o.4.o9 • Nejdů do školy ^^!

20. dubna 2009 v 9:36 | Mis[S].M*
Ahóóój !Jak se máte?!Já fááájn tongue-4.gif image by Salisko!Dneska totiž nemusim do školy .Ptže v noci ze soboty na neděli jsem spala jenom dvě hodiny sleep-1.gif picture by sadistic_vamp.Jsme byli s Maky u ... v cizím pokoji .Jou bylo to sůpr!Ale jako co mě nepotěšilo,jsou statistiky !Já vím,že jsem tu čtyři dni nebyla ,ale ... No jo,vlastně jo.Jinak včera jsem nic až na deník nepřidala i když http://emo-hannah.blog.cz/ jsem to slíbila,ale nešlo to.Šla jsem spát v půl devátý a thawake-1.gif image by Salisko před tím se mi moc nechtělo.Jsem tu usínala u compu .Tfúúúj!Tak to y bylo všechno,takhle ráno ještě nevim,co psát .Odpoledne jdu na trenal,ale nevim,nevim ,co tam budu dělat,když mě všechno bolííí ...
Páááčko i_0716.gif image by Lowinka!
llbackll

19.4. o9 • Souskóóó bylo THE BEST ♥

19. dubna 2009 v 15:07 | Mis[S].M*
Ahojkýýý !Sousko bylo jako upne nepopsatelně bestovní heart-1.gif image by Salisko!Až na to,že jsem celá zničená,všechno mě bolí !!Měli jsme dvoufázový treninky a jeden trenal trval tak dvě až tři hodinky http://emo-hannah.blog.cz/...Já vám to tu celý nebudu popisovat,ptže to by bylo pro mě tak na dvě hodiny sense,ale jednoduše a ztručně : BYLO TO NEVÍÍÍÍÍC!!! Jako jídlo upne super,ubytování nebyl žádnej luxus,ale to je jedno,stejně supr hned u stadionu hihi.gif image by Salisko.Večerka byla v deset,ale to chodili spát asi jenom trenéři laugh-2.gif image by Salisko.Jinak se tam všichni plížili po chodbách,aby je nikdo nenachytal blush.gif image by Salisko,když zrovna šli na cizí pokoj.Nj...pstě mazééééééééc ♥♥♥.Tak a jinak tady jste mi připravili pěknou hromadu práce !Musim ohodnotit sedm blogů!!Omg,omg !Ještě k tomu mi nefunguje to tlačítko na klávesnici,kterým se maže.Jako na prdel fkt :D:D!!Tak já se dám to práce...
Pááá !!
llbackll
 
 

Reklama